Švýcarsko


Ubytování Basilej (Basel)

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Cestujete do Basileje? Až už se vypravíte do Basileje na několikadanní výlet, dovolenou, nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarské Basileji (Basel) za dobrou cenu. Vhodný hotel v Basileji si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel v Basileji během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely v Basileji tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely v Basileji. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného basilejského hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů v Basileji psané jejich dřívějšími hosty.

 >> Na výběr a online rezervaci hotelů v Basileji <<


Hotely v Basileji

K dispozici jsou hotely po celé Basileji. Dohromady je v nabídce takřka padesát basilejských hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech Basileje. Mezi nejznámnější luxusní hotely v Basileji patří Hotel St. Gotthard Basel, Hotel Radisson Blu Basel, Hotel D - Basel, Hotel Rochat, Hotel Spalentor, Best Western Hotel Merian am Rhein.

Basilej

Basilej je třetí největší švýcarské město, žije zde takřka 170 000 obyvatel. Basilej leží na řece Rýn na severu Švýcarska na hranicích s Německem a Francií. Mezi nejznámější památky patří pozdně románský kostel Münster a městská radnice. ve městě je také známý fotbalový klub FC Basel.  

Tipy na ubytování