Švýcarsko


Ubytování Bern

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Cestujete do hlavního města Švýcarska Bernu? Až už se vypravíte do Bernu na několikadanní výlet, dovolenou, nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarském Bernu za dobrou cenu. Vhodný hotel v Bernu si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel v Bernu během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely v Bernu tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely v Bernu. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného bernského hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů v Bernu psané jejich dřívějšími hosty.

 >> Na výběr a online rezervaci hotelů v Bernu <<


Hotely v Bernu

K dispozici jsou hotely po celém Bernu. Dohromady je v nabídce třicet bernských hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech Bernu. Mezi nejznámnější luxusní hotely v Bernu patří Hotel Kreuz Bern, Hotel Bern, Hotel Allegro, hotel Bellevue Palace, Hotel Schlüssel Bern.

Bern

Bern je hlavním městem Švýcarska a také hlavním městem stejnojmenného kantonu.  Bern leží na řece Aar ve severozápadní části Švýcarska. Historický střed města je zapsán na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Nejznámější památkou je asi hodinová věž Zytglogge. 

Tipy na ubytování