Švýcarsko


Ubytování Curych (Zürich)

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Ať už se vypravíte do Curychu na několikadanní výlet, dovolenou, nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarském Curychu (Zürich) za dobrou cenu. Vhodný hotel v Curychu si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel v Curychu během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely v Curychu tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely v Curychu. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného curyšského hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů v Curychu psané jejich dřívějšími hosty.

>> Na výběr a online rezervaci hotelů v Curychu <<


Hotely v Curychu

K dispozici jsou hotely po celém Curychu. Dohromady je v nabídce takřka padesát curyšských hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech Curychu. Mezi nejznámnější hotely v Curychu patří Central Plazza Hotel, Hotel St. Gotthard, Best Western Premier Hotel Glockenhof, Best Western Hotel Zürcherhof, Ramada Hotel Zürich-City.

Curych (Zürich)

Curych je největším švýcarským městem a hlavním městem stejnojmenného kantonu. Curych se také řadí mezi největší světová finanční centra.  Mezi najznámější curyšské památky patří Grossmünster a muzeum umění Kunsthaus. Curych je také důležitým dopravním uzlem, díky svému vlakovému nádraží a letišti.

Tipy na ubytování