Švýcarsko


Ubytování Lausanne

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Ať už se vypravíte do Lausanne na několikadanní výlet, dovolenou nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarském Lausanne za dobrou cenu. Vhodný hotel v Interlakenu si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel v Lausanne během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely v Lausanne tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely v Lausanne. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů v Lausanne psané jejich dřívějšími hosty.

>> Na výběr a online rezervaci hotelů v Lausanne <<


Hotely v Lausanne

K dispozici jsou hotely po celém Lausanne. Dohromady je v nabídce takřka třicet hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech Lausanne. Mezi nejznámnější hotely v Lausanne patří Fassbind Hotel Alpha-Palmiers, Continental Hotel Lausanne, Fassbind Hotel Agora, Hôtel de la Paix Lausanne, Nash Carlton, Mövenpick Hotel Lausanne.

Lausanne

Lausanne je páté největší švýcarské město co do počtu obyvatel. Ve městě žije přes 125 000 lidí. Lausanne leží na jihozápadě Švýcarska na břehu Ženevského jezera. Jak napovídá i jméno města, Lausanne leží ve frankofonní části Švýcarska. Lausanne je hlavním městem švýcarského kantonu Vaud. V Lausanne sídlí Mezinárodní olympijský výbor a je zde také Olympijské muzeum.

Tipy na ubytování