Švýcarsko


Ubytování Locarno

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Ať už se vypravíte do Locarna na několikadanní výlet, dovolenou nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarském Locarnu za dobrou cenu. Vhodný hotel v Locarnu si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel v Locarnu během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely v Locarnu tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely v Locarnu. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného locarnského hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů v Locarnu psané jejich dřívějšími hosty.

>> Na výběr a online rezervaci hotelů v Locarnu <<


Hotely v Locarnu

K dispozici jsou hotely po celém Locarnu. Dohromady je v nabídce více než třicet locarnských hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech Locarna. Mezi nejznámnější hotely v Locarnu patří Caffè dell'Arte, Hotel Garni Muralto, Albergo Remorino - Relais du Silence, Esplanade Hotel, Resort & Spa, Hotel dell' Angelo.

Locarno

Locarno, zhruba patnácti tisícové městečko, leží v podhůří Alp na jihu Švýcarska v blízkosti italských hranic. Locarno patří do kantonu Ticino. Ve městě se koná známý filmový festival (Locarno International Film Festival).

Tipy na ubytování