Švýcarsko

Ubytování Luzern (Lucern, Lucerne)

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Ať už se vypravíte do Luzernu na několikadanní výlet, dovolenou nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarském Luzernu za dobrou cenu. Vhodný hotel v Luzernu si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel v Luzernu během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely v Luzernu tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely v Luzernu. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného luzernského hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů v Luzernu psané jejich dřívějšími hosty.

>> Na výběr a online rezervaci hotelů v Luzernu <<


Hotely v Luzernu

K dispozici jsou hotely po celém Luzernu. Dohromady je v nabídce přes padesát luzernských hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech Luzernu. Mezi nejvyhledávanější hotely v Luganu patří Hotel Des Alpes, Tourist Hotel, Waldstaetterhof Swiss Quality Hotel, Hotel des Balances, Ameron Hotel Flora, Grand Hotel National Luzern.

Luzern (Lucern, Lucerne)

Lucern leží v centrální části Švýcarska na břehu Lucernského jezera. Lucern je hlavním městem stejnojmenného švýcarského kantonu. Lucern je díky množství svých památek a díky své poloze oblíbeným turistickým centrem. Ve městě je mimo jiné nejstarší krytý dřevěný most na světě.

Tipy na ubytování