Švýcarsko


Ubytování St. Gallen (Sankt Gallen)

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Ať už se vypravíte do St.Gallenu na několikadanní výlet, dovolenou nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarském St.Gallenu za dobrou cenu. Vhodný hotel v St.Gallenu si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel v St.Gallenu během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely v St.Gallenu tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely v St.Gallenu. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného gallenského hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů v St.Gallenu psané jejich dřívějšími hosty.

>> Na výběr a online rezervaci hotelů v St.Gallenu <<


Hotely v St.Gallenu

K dispozici jsou hotely po celém St.Gallenu. Dohromady je v nabídce deset gallenských hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech St.Gallenu. Mezi nejznámnější hotely v St.Gallenu patří Hotel City Weissenstein, Radisson Blu Hotel, St. Gallen, Einstein St. Gallen, Hotel Jägerhof, Hotel Metropol, Hotel Walhalla.

St.Gallen

St.Gallen je hlavním městem stejnojmenného švýcatského kantonu, žije zde okolo 72 000 obyvatel. St.Gallen leží na severovýchodě Švýcarska, nedaleko Bodanského jezera (hranice s Německem) a hranic s Rakouskem a Lichtenštejnskem. Nejznámější památkou ve městě je klášter Svatého Havla, jenž je zapsán na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Tipy na ubytování