Švýcarsko


Ubytování St. Moritz (Svatý Mořic)

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Ať už se vypravíte do St.Moritz na několikadanní výlet, dovolenou nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarském St.Moritz za dobrou cenu. Vhodný hotel v St.Moritz si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel v St.Moritz během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely ve Svatém Mořici tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely ve Svatém Mořici. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného mořického hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů v St.Moritz psané jejich dřívějšími hosty.

>> Na výběr a online rezervaci hotelů v St.Moritz <<


Hotely ve Svatém Mořici

K dispozici jsou hotely po celém Svatém Mořici. Dohromady je v nabídce třicet mořických hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech Svatého Mořice. Mezi nejznámnější hotely ve Svatém Mořici patří Hotel Laudinella, Kempinski Grand Hotel Des Bains, La Margna Swiss Quality Hotel, Hauser Swiss Quality Hotel, Carlton Hotel St. Moritz, Hotel Monopol.

St.Moritz (Svatý Mořic)

St.Moritz je světoznámé lyžařské středisko a turistické centrum ležící v údolí Engandine, na břehu jezera Moritzer See, na východě Švýcarska v kantonu Graubünden. Ve Svatém Mořici byly zimní olympijské hry v letech 1928 a 1948.

Tipy na ubytování