Švýcarsko


Ubytování Wengen

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Ať už se vypravíte do Wengenu na několikadanní výlet, dovolenou nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarském Wengenu za dobrou cenu. Vhodný hotel ve Wengenu si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel ve Wengenu během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely ve Wengenu tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely ve Wengenu. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného wengenského hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů ve Wengenu psané jejich dřívějšími hosty.

>> Na výběr a online rezervaci hotelů ve Wengenu <<


Hotely ve Wengenu

K dispozici jsou hotely po celém Wengenu. Dohromady je v nabídce osmnáct wengenských hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech Wengenu. Mezi nejznámnější hotely ve Wengenu patří Beausite Park Hotel & Spa Jungfrau, Hotel Caprice, Hotel Franken, Residence Brunner, Spa & Hotel Victoria Lauberhorn.

Wengen

Wengen leží na jihu centrální části Švýcarska nad údolím Lauterbrunnen na úpatí Jungfrau. Wengen je známým lyžařským střediskem, jezdí se zda závody Světového poháru v Alpském lyžování. Hlavní spojení Wengenu se světem zajišťuje ozubená železnice Wengernalpbahn.

Tipy na ubytování