Švýcarsko


Ubytování Zug

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

>> Kompletní nabídka hotelů ve Švýcarsku <<

Ať už se vypravíte do Zugu na několikadanní výlet, dovolenou nebo pracovní cestu, budete potřebovat solidní ubytování ve švýcarském Zugu za dobrou cenu. Vhodný hotel v Zugu si v dnešní době můžete vybrat z pohodlí domova pár dnů, nebo i několik měsíců před vaší cestou. Díky online rezervaci, kterou nabízejí některé společnosti si můžete vybrat a zarezervovat vhodný hotel v Zugu během pár minut. Prostřednictvím našich stránek "Hotely Švýcarsko" si můžete vybrat ze široké nabídky renomovaného zprostředkovatele ubytování Booking.com. Tato firma patří mezi největší na světě ve svém oboru a její služby využívají denně tisíce lidí po celém světě.

Rezervační systém společnosti Booking.com je velice přehledný a co víc, je celý v češtině. V nabídce jsou jak levné hostely a levné hotely v Zugu tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely v Zugu. Za rezervaci hotelu se neplatí žádné rezervační poplatky. K objednávce sice potřebujete platební kartu, ale ubytování platíte až na místě po příjezdu do hotelu (hotel si může před vaším příjezdem ztrhnout z karty malou ověřovací částku pro kontrolu). Při vyhledávání vhodného  hotelu si také můžete přečíst nejen všechny potřebné údaje o konkrétních hotelích, ale i recenze hotelů v Zugu psané jejich dřívějšími hosty.

>> Na výběr a online rezervaci hotelů v Zugu <<


Hotely v Zugu

K dispozici jsou hotely po celém Zugu. Dohromady je v nabídce patnáct hotelů. Určitě si z nabídky vyberete. V nabídce jsou samozřejmě luxusní i levné hotely v nejvyhledávanějších místech Zugu. Mezi nejznámnější hotely v Zugu patří Parkhotel Zug & Congress Center, Quality Swisshotel Zug, City Garden Hotel, City-Hotel Ochsen, Hotel Löwen am See, Hotel Station Zug.

Zug

Zug je město v severní části Švýcarska, ležící na břehu Zugského jezera (Zugersee). Ve městě žije přes dvacet pět tisíc obyvatel. Zug je hlavním městem stejnojmenného švýcarského kantonu.

Tipy na ubytování